Ustvarjalne delavnice in kostanjev piknik

Prvi teden v oktobru praznujemo teden otroka, ko otrokom namenimo še posebej obogatene dejavnosti in dogodke. Takrat organiziramo tudi srečanje za starše in otroke v popoldanskem času, kjer se družimo ob ustvarjalnih delavnicah in pečenih kostanjih.

Letos so otroci veselo izrezovali, lepili, barvali na temo »jesen«. Nastali so čudoviti izdelki: jabolka, buče, gozdni škrati, živali iz storžev in jesenski listki. Po ustvarjalnih delavnicah nas je prijeten vonj po pečenih kostanjih privabil pred vhod vrtca, kjer je sledilo prijetno druženje ob kostanjih, toplem čaju in klepetu. Hvala g. Roku in g. Mateju za odlično pečene kostanje.

Bile smo vesele, da ste se starši udeležili srečanja v tolikšnem številu. Veselimo se že našega srečanja v decembru.

Karmen Auer

Za ogled fotografij pritisnite na spodnjo sliko.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost