Vpis v vrtec

Spoštovani,

obveščamo vas, da sprejemamo vloge za vpis v vrtec za šolsko leto 2020/21 tudi v elektronski obliki. Vlogo, ki jo najdete na naši spletni strani natisnite, izpolnite in podpišite. Vlogo nato skenirajte ali fotografirajte in pošljite na info@vrtecvidem.si. Izpolnjeno vlogo lahko pošljete tudi po pošti v tajništvo OŠ Videm, Videm pri Ptuju 47, 2284 Videm.

Če nič od naštetega za vas ni izvedljivo, lahko v skrajnem primeru na info@vrtecvidem.si oddate izpolnjeno in nepodpisano vlogo. V tem primeru vas bomo v postopku vodili kot kandidata za vpis in vas v najkrajšem možnem času pozvali k podpisu vloge.

Vloge sprejemamo do 31. 3. 2020.

Starše, ki ste vloge oddali pred razpisanim rokom prosimo, da jih do 31. 3. 2020 potrdite na info@vrtecvidem.si.

Hvala za razumevanje.

Vodstvo vrtca

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost