OBVESTILO O DELOVANJU VRTCA OD 11. 1. 2021

Dne 7. 1. 2021 smo prejeli okrožnico MIZŠ o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Do vključno 15. januarja 2021 je podaljšan trenutno veljavni Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 204/20). Obveščamo vas, da še naprej ostaja v veljavi sklep župana o nujni organiziranosti vrtca v občini Videm z dne 14. 12. 2020.

Tudi naš vrtec bo v naslednjem tednu še naprej deloval v zmanjšanem obsegu in zagotavljali bomo nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način (kakor po sedaj veljavnem odloku).

Hvala za razumevanje!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost