Očkov dan

“Očetje so najbolj običajni ljudje, ki jih je ljubezen spremenila v junake, pustolovce, pripovedovalce zgodb in pevce pesmi.”

(P. B.)

Veselje otrok, ko so v vrtec prišli s svojimi očki, je bilo nepopisno. Pa ne le, da so prišli z njimi v vrtec, tam so se z njimi tudi igrali.

Vzgojiteljica Žana je pripravila različne igre, v katerih so se očetje preizkusili skupaj s svojimi otroki ter se pri tem odlično zabavali. Za konec pa so za svoje otroke še igrali igro Kdo se boji črnega moža in s tem nasmejali vse 🙂

Za mnoge je to morda le ena ura, ki so ji preživeli s svojim otrokom, za otroke pa je to morda tista ena ura, zaradi katere je v njihovem dnevu kljub temu, da je zunaj deževalo, sijalo sonce. Podarjen čas je eno izmed najlepših daril, ki jih lahko damo, spomin nanj pa otroka spremlja vse življenje, čeprav le kot podzavesten občutek, da je nekdo tam, da je pripravljen dati svoj čas in da ga ima torej rad.

Fotografije 🙂

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost