Cici planinski krožek

Vabi v soboto, 22. 4. 2023, na planinski pohod po Videmski planinski poti – ravninski del poti

Tokrat se bomo podali na pohod po ravninskem delu Videmske planinske poti. Zbirno mesto bo v Šturmovcih, pri ribogojnici Hrga. Najprej si bomo ogledali bazene z ribami, nato pa se bomo podali na pot do opazovalnice ptic na Dravi. S seboj je dobro imeti daljnogled. Po ogledu in počitku, se bomo vrnili do ribogojnice, kjer bomo pomalicali in se sprostili na bližnjem travniku. Z nami bo tudi vodnik PD Naveza.

Za pohod je potrebna – primerna obutev, oblačila prilagojena vremenu, nahrbtnik s hrano in pijačo ter veliko dobre volje.

Otroci se pohoda udeležijo v spremstvu staršev ali skrbnikov.

Priporočena starost otrok je 4 – 6 let.

Prijave zbira mentorica,  Zdenka Čeh in vzgojitelj/ vzgojiteljica vašega otroka.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost