Aktivnosti v skupini Snežinke

Veveriček posebne sorte – Kamišibaj

V tednu knjige smo se preizkusili s pravljico malo drugače. Izdelali smo si butaj in ilustrirali večkrat slišano pravljico. Predstavili smo se drug drugemu in eno izmed predstavite posneli. Pravljico smo predstavili tudi otrokom iz skupine Luna.

V sklopu Jaz in moja družina smo se pogovarjali tudi o telesni drugačnosti med ljudmi. Omenili smo slepoto in gluhoto. Nekateri ljudje se rodijo ali ostanejo brez rok al nog. Preizkusili smo se v risanju z nogami brez pomoči rok in se poskusili vživeti v življenje teh ljudi

Pustni čas je za nami, veselje in razposajenost pa še nas spremlja. V tem času smo izdelovali pustne maske, spoznali etno maske in v ta namen izdelali ruso. Obiskali so nas koranti in tisti, ki so še imeli kanček strahu, so tega premagali. Brez pustnega rajanja seveda ni šlo. Vrhunec pa je bil pustni petek, ko smo se zlili skupaj z učenci v sprehod v maskah po vasi.

Dramatizacija ROKAVIČKA

Skozi igro vlog smo se prelevili v gozdne živali in se predstavili drug drugemu.

Kuža Pazi na obisku

Jezikovne delavnice v naravi

Množični tek otrok 🏃

Razigran teden v skupini Snežinke

Pritisni na fotografijo za dostop do galerije slik.

Ob mesecu požarne varnosti so nas obiskali gasilci 👨‍🚒🧑‍🚒

Plavalni tečaj 🏊🏻‍♂️

Dostopnost