OBVESTILO STARŠEM O DIREKTNI OBREMENITVI IN ELEKTRONSKIH RAČUNIH

Za brezpapirno in enostavnejše plačevanje vam svetujemo, da si uredite direktno obremenitev (t. i. trajnik) ali se prijavite na elektronski račun. Izberite za vas najbolj ugodno možnost.

SEPA direktna obremenitev (SDD) je debetna plačilna storitev za poravnavo tako enkratne kot ponavljajočih se obveznosti v evrih na območju SEPA. Pri SDD plačilno transakcijo odredi prejemnik plačila (OŠ Videm) na podlagi predhodno podpisanega soglasja plačnika, izvrši pa se z direktno obremenitvijo računa pri njegovi banki. Imetnik računa je obveščen o znesku in datumu posameznega SDD s predhodnim obvestilom prejemnika plačila.

ELEKTRONSKI RAČUN je izdan je v PDF obliki za pregled in/ali v XML formatu za arhiviranje ali za nadaljnjo uporabo.

Vabimo vas, da si na naši spletni strani v rubriki Pomembno  (Obrazci) poiščete obrazec za prejemanje elektronskih računov ali obrazec Soglasje za direktno obremenitev, ki ga prinesete v tajništvo šole.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost