POKLONI ZVEZEK

Spoštovani starši!

Vabimo vas k podpori in sodelovanju v letošnji akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov za socialno ogrožene otroke in vaše otroke spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki. Vas starše in otroke prosimo, da poklonite enega ali več novih, velikih, črtanih zvezkov ali tempera barvice za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč. Zvezke zbiramo za 12.000 otrok, ki jim Karitas preko poletja pomaga s šolskimi potrebščinami. Otroci bodo v vrtcu prejeli razglednico in bodo na zadnjo stran razglednice narisali risbo za sovrstnika, ki bo zvezek prejel. Razglednico naj vložijo v darovani zvezek. Prosimo vas, da otroci prinesejo zvezke ali tempera barvice v vrtec najkasneje do 9. junija 2023.

V upanju na sodelovanje Vas lepo pozdravljamo.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost