Obisk čebelarja v vrtcu

Danes je bil v našem vrtcu resnično poseben dan. V soboto, 20. 5. 2023 smo obeležili svetovni dan čebel. V ta namen nas je obiskal čebelar gospod Rok, in prinesel s seboj čudovito presenečenje – majhne čebelice. Otroci so bili navdušeni, ko so zagledali čebeljo hiško in sladko dišeč med. Gospod Rok nam je najprej razložil, kako pomembne so čebele za naš planet. Otroci so ga poslušali z velikim zanimanjem. Nato je prišel trenutek, ko smo si lahko ogledali čebelje satje od blizu. Gospod Rok in njegova pomočnica čebelica Anja sta ponudila majhno žličko medu, ki so ga otroci poskusili. Bil je sladek in poln okusa. Celoten obisk je bil poučen, a tudi zabaven. Hvala, gospod Rok, in hvala »čebelica« Anja, da sta obiskala naš vrtec. Obisk čebelarja je bil zagotovo eden lepših dni v našem vrtcu.

Obisk čebelarja v vrtcu

Za ogled galerije kliknite na sliko

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost